položek
s DPH
  • Zobrazit

Trojboj s draky - Tomáš Slavata, náhradní táta, triatlonista a filantrop

KNIHAKód:

Escape

Výrobce:
Dodání 5-7 pracovních dnůDostupnost:
500  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Trojboj s draky - Tomáš Slavata, náhradní táta, triatlonista a filantrop

Popis: Trojboj s draky - Tomáš Slavata, náhradní táta, triatlonista a filantrop

Trojboj s draky - Tomáš Slavata, náhradní táta, triatlonista a filantrop
Jedná se o prodej Tomášem podepsané knihy. Cena je záměrně vyšší než v obchodě (standardní cena 229 Kč).
Veškeré získané peníze z tohoto prodeje jdou na podporu Tomášových aktivit, které firma Escape4x4 podporuje.

stránky Tomáše: www.tomasslavata.cz

Anotace:

Nechte se inspirovat strhujícím příběhem triatlonisty Tomáše Slavaty, původně sprejera a kluka ulice, kterého nezlomily ani neuspořádané poměry v jeho vlastní rodině.
 
Sám vyrostl v rodině bez otce, s matkou alkoholičkou, kde nechybělo násilí. Jednoho dne tento malý, vysmívaný a koktavý Tomáš dobíhal tramvaj a předběhl ji. Cestující mu zatleskali – a tehdy se v něm něco zlomilo. Stačilo malé ocenění okolí a začal běhat, získal motivaci něčeho dosáhnout.
 
Když pak v patnácti letech otěhotněla Tomášova starší sestra (a za nějaký ten rok podruhé), skončili její synové v dětském domově. Tomáš se rozhodl, že je získá do péče. Bylo mu 21 let. Dnes má v péči další dva kluky z dětského domova.
 
V době, kdy se naplno věnoval svým synovcům a docházel do zaměstnání, vypracoval se v kvalitního sportovce (terénní triatlon Xterra). Tomáše sport zachránil. Nyní investuje svůj čas do dětí, které vyrůstají v dětských domovech nebo v sociálně slabých poměrech, a snaží se jim dodávat životní motivaci a naději. Jeho cílem je hledání dětí, které si o pomoc neumějí říct či se stydí.
 
Pro děti z domovů pořádá ročně až 50 akcí, mezi nimi i tzv. Triatlonovou Tour – což je série triatlonových závodů, které jsou po celé České republice od roku 2011 pořádány pro děti mezi 7 a 18 lety. Tento projekt zapojuje jak děti z dětských domovů, tak děti z běžných rodin a přirozenou cestou je svádí dohromady.
 
„Je to příběh statečného a silného rytíře. A taky trochu koktavého a plachého.
 
Je mu osmatřicet, ale pořád bojuje s draky. S draky tam venku i s draky ve své hlavě. Bojuje za spravedlnost, za lásku, za děti, ale taky sám za sebe. Sílu mu dodává potlesk, oslabují ho nálety nočních můr. Někdy to jsou ozvěny dětství, které prožil v domově zamořeném alkoholem, násilím a nestálostí, jindy dozvuky proher a bezmoci z posledních let. Už tolikrát spadl z koně, ale pokaždé vstal. A pořád běží dál.
 
Často vyhrává, ale vyhráno nemá. Hlavy drakům dorůstají… „
 
počet stran: 158
produkt: Vázaný
datum vydání: 31.5.2018
šířka: 153mm
výška: 17mm
hmotnost: 415g
ISBN: 978–80–271–0747–6

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

JavaScript musí být povolen