položek
s DPH
  • Zobrazit

Stavitelná ramena zadní nápravy Nissan Patrol GR Y60 (spodní)

DR09Kód:

HELLRIDE

Výrobce:
4 999  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Stavitelná ramena zadní nápravy Nissan Patrol GR Y60 (spodní)

Popis: Stavitelná ramena zadní nápravy Nissan Patrol GR Y60 (spodní)

Tyto stavitelná vlečná (spodní) ramena mají standartní délku a dají se prodloužit pomocí závitu a aretovat potřebnou délku. Výhoda je v materiálu ramen a pevnostním provedení. Ideální pro podvozky, které jsou zvýšené od 0 cm tedy od seriového Patrola přes všechny běžné druhy podvozků až do výše +12,5cm.

Tyto ramena spojují zadní nápravu s uchycením v rámu. Jedná se o dvě delší ramena na zadní nápravě. Cena je za dva kusy ramen, tedy komplet na jedno auto.

Vhodné na použití pro expediční i sportovní použití. Pokud se Vám stalo, že jste sériová ramena ohnuli nebo jinak poškodil je toto iideální řešení. 


Sada dvou ramen je vyrobena ze silnostěnné bezšvé trubky, ta zvyšuje pevnost oproti originálnímu řešení ze série. Je odolnější na ohyb i střih. Pomocí jemného závitu nastavíte potřebnou délku ramen, podle výšky podvozku. 

Ochrana proti korozi ve formě zinkového pasivního prvku pro dlouhou životnost. Oka ramen jsou stejně velká jako originál a tedy lze použít naše silenbloky pro jejich osazení. Cena je za dvě zadní stavitelná ramena (spodní vlečná) bez silenbloků ty doporučujeme objednat také viz odkaz: http://www.escape4x4.cz/silentbloky-nissan-patrol-y60-61/d-70407/

KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

JavaScript musí být povolen