položek
s DPH
  • Zobrazit

Předfiltr na kobru zvýšeného sání (šnorchl)

mtm02Kód:

Uni Filter Australia

Výrobce:
499  / ksCena s DPH:
Množství:
ks
Předfiltr na kobru zvýšeného sání (šnorchl)

Popis: Předfiltr na kobru zvýšeného sání (šnorchl)

Jak pracují naše filtry: 
 
Naše filtry jsou založeny na konstrukci nejlepšího filtru na světě - lidského nosu.  Unifilter využívá principu polyuretanové pěny s otevřenými póry, která umožňuje, aby se dosáhlo velmi vysoké úrovně filtrace potřebné pro ochranu dnešních high-tech motorů. 
Polyuretanová pěna s otevřenými póry zajišťuje velmi dobré proudění vzduchu v kombinaci s pěnovou vrstvou poskytuje zdaleka nejlepší filtraci spalovacích motorů. Přidejte k tomu možnost znovupoužití a získate nejlepší produkt na světě v oblasti automobilových filtrů.

Uni Filter navrhuje řadu produktů určených pro 4x4. UniFilter filtry byly navrženy tak, aby výrazně zvýšili množství čerstvého vzduchu nasávaného do motoru.
 
Nyní,  Uni Filter na kobrumůžete bez obav použit v autě spolu se vzduchovým filtrem se zvýšenou kapacitou a mnohem vyšším stupněm filtrace v porovnání s konvenční filtrační papír. Produkty Uni Filter se vyznačují zvýšenou propustnost o 24% ve srovnání s tradičními papírovými filtry a filtrace  4 mikrony, což je dobrý výsledek ve srovnání s hodnotou 30 mikronů charakteristických pro klasické papírové filtry. Kromě toho, Uni Filtr vzduchové filtry jsou navrženy tak, abynebyly na jedno použití, ale po umytí a znovu použitelné.


 


KATEGORIE

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu

JavaScript musí být povolen